Automatická závora

Inteligentná výložníková brána Parklio

Parklio je výrobca parkovacích produktov a riešení z Európy. Naša inteligentná závora s parkovacím boom je automatická závora ovládaná cez smartfón a používa sa na stráženie parkovísk, vjazdov, zakázaných oblastí, kontrolných bodov alebo akéhokoľvek iného výjazdového/vjazdového bodu, pričom kontroluje cestnú premávku v oboch smeroch.

Vďaka modernému dizajnu je robustná a ochranná bariéra – Parklio™ Gate – vyrobená z ocele s práškovým nástrekom a navrhnutá tak, aby bola odolná voči všetkým poveternostným podmienkam. Táto inteligentná brána so stúpajúcim ramenom ponúka dlhodobú spoľahlivosť, efektívnu prevádzku a odolnosť. Široká škála dĺžok ramien závor robí závorovú bránu Parklio™ použiteľnou pre akýkoľvek typ priestoru, kde je potrebná regulácia. Automatické brány Parklio™ sú dokonalým riešením na ovládanie vjazdu a výjazdu z verejných a súkromných priestorov, od malých po veľké parkovacie zariadenia.

Vlastnosti

Ako to funguje?

Reťaz Parklio™ pozostáva z dvoch stĺpikov a reťaze z nehrdzavejúcej ocele, ktorá môže byť dlhá až 20 metrov. Stĺpik reťaze by mal byť umiestnený na stabilnom a pevnom povrchu zóny určenej na ochranu.

Brána Parklio pre každého

Hladká prevádzka a pevnosť brány Parklio™ Gate umožňuje spoľahlivú ochranu parkovacích plôch pred neoprávneným prístupom, čo je dôležité pre nehnuteľnosti s obmedzenými parkovacími miestami, ktoré často priťahujú veľa vozidiel.

PRE KOHO JE IDEÁLNA PARKLIO™ AUTOMATICKA ZÁVORA?

Naše inteligentné automatické bránové závory sa používajú na stráženie stredných a veľkých parkovacích miest umiestnených pri vjazde do parkovacích stanovíšť obytných a obchodných budov, letísk, verejných priestranstiev, nemocníc, hotelov, priemyselných celkov a podobných prístupových objektov.

Tieto zdvíhacie automatické závory možno použiť aj na riadenie dopravy tak, že zabránia premávke v prístupe do určitých ulíc a zároveň umožnia prejazd povoleným vozidlám. V závislosti od požiadaviek na inštaláciu sú k dispozícii rôzne dĺžky ramien od 3 do 6 metrov. Okrem povinnej súpravy môžu byť brány Parklio™ doplnené o rôzne príslušenstvo. Inštalácia a údržba sú veľmi jednoduché a podporované jasnými pokynmi Parklio™.

Akonáhle je nainštalovaný, eliminuje potrebu bezpečnostného strážcu alebo akýchkoľvek ďalších produktov alebo systémov na kontrolu prístupu. Je trvácny a odolný s nízkymi nákladmi na údržbu.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE A OVLÁDANIE

So smartfónom komunikuje cez Bluetooth Low Energy modul na vzdialenosť až 50 m. Parklio Gateway poskytuje ideálne riešenie aj pre diaľkové ovládanie našej automatickej závory brány bez obmedzenia dosahu. Napríklad, keď ste doma, môžete spustiť zábranu na parkovisku nainštalovanú pred vašou prácou.

Bluetooth pripojenie umožňuje tejto automatickej závore efektívne pracovať so spoľahlivým pripojením v akomkoľvek prostredí parkovania, vrátane podzemných garáží s rôznou výškou.
K tomu všetkému je tu aj Parklio LPR, ktoré umožňuje automatické zdvíhanie závor, keď rozpozná prichádzajúce auto systémom rozpoznávania ŠPZ.

MOŽNOSTI KONTROLY, ZDIEĽANIA A ÚPRAVY

Aplikácia Parklio™ Connect umožňuje odosielanie dočasných digitálnych kľúčov iným používateľom prostredníctvom mobilnej aplikácie Parklio™, takže s bránami Parklio™ môžu počas určitého obdobia manipulovať viacerí nájomníci, hostia, zamestnanci a návštevníci.

Automatické závory možno jednoducho zdieľať s viacerými používateľmi, čo umožňuje bezproblémovú a spoľahlivú správu parkoviska.

čas otvorenia bariéry

3 - 5s

Výška otvorenej bariéry

51,7 cm

dĺžka ramena

3 - 6m

hmotnosť

40 - 55 kg (podľa dĺžky ramena)

výška

1153 - 1168mm (podľa dĺžky ramena)

veľkosť balíka

28x36x118 cm, 430x12x5 cm (4 metrové rameno)

Cena systému automatických závorových brán pozostáva zo základnej ceny, ceny ramena závory a ceny príslušenstva. V závislosti od príslušenstva sa cena závorového systému bude líšiť.

V prípade výpadku prúdu majú elektrické závory záložnú batériu.

Automatická závora brány Parklio™ má možnosť automatického zatvárania, takže sa môže automaticky zatvoriť pri odchode vozidla, čo poskytuje bezstarostný zážitok. Okrem toho programovateľné zrýchlenie a spomalenie umožňuje hladký chod brány.

Parkoviská, vjazd je kontrolovaný pomocou automatických závorových systémov. Automatická bezpečnostná brána je prvým momentom riešení fyzickej bezpečnosti, ktoré sa používajú na riadenie prístupu vozidiel a riadenie dopravy. Výložník Parklio™ Gate je automatická závora ovládaná cez smartfón a používa sa na stráženie rôznych typov parkovísk. V závislosti od vašich potrieb sú k dispozícii rôzne dĺžky ramien od 3 do 6 metrov. Tieto závory sú určené na intenzívne používanie a znesú aj vysokorýchlostnú premávku.

Inštalácia bariérovej brány s inteligentným ramenom sa riadi podrobnými pokynmi a vyžaduje si elektrické a mechanické zručnosti. Inštalácia trvá cca 1,5-2h. Podrobné pokyny sú uvedené v používateľskej príručke a inštalačnom videu.

Ovládanie brán s výložníkom Parklio™ sa dosahuje prostredníctvom mobilných aplikácií, aby sa dosiahla úplná automatizácia. Používateľ aplikácie potrebuje mať mobilnú aplikáciu Parklio™ connect, ktorá je pripojená k modelu Bluetooth, integrovanú do zábrany automatického ramena. Brána funguje bez problémov v akomkoľvek prostredí, pretože je napájaná nepretržitým napájaním s 230V – 50Hz.