Inteligentná parkovacia bariéra

699€ bez DPH

838,8 s DPH

Parklio™ Parking Barrier je parkovacia bariéra ovládaná smartfónom, ktorá chráni parkovacie miesto pred neoprávneným použitím a zároveň poskytuje spoľahlivú kontrolu a efektívne riadenie parkovania. V porovnaní s tradičnými parkovacími závorami ponúka mnoho inovatívnych prvkov a možností vrátane automatizácie.

Vlastnosti

Ako to funguje?

Inteligentná parkovacia bariéra je diaľkovo ovládaná aplikáciou na smartfóne, ktorá umožňuje ľahké zdvihnutie alebo spustenie parkovacej bariéry z pohodlia vozidla.
Parkovacia bariéra Parklio ™ je vyrobená z vysoko odolného materiálu, ktorý vydrží rôzne vonkajšie podmienky. Kvalitné oceľové komponenty umožňujú, aby bariéra parkoviska vydržala až 9 ton záťaže a viac ako 4 000 N horizontálnej sily.

NAINŠTALUJTE NA SVOJE PARKOVACIE MIESTO INTELIGENTNÚ PARKOVACIU BARIÉRU

Dizajn odolný proti vandalom chráni bariéru pred poškodením alebo manipuláciou. V prípade nadmernej sily systém gumových pružín vo vnútri zostavy mechanizmu pohltí náraz vozidla a iba poistný čap sa zlomí a rýchlo sa vymení.

Parklio Bariera nevyžaduje žiadne externé nabíjanie. Vďaka nabíjateľným batériám, ktoré vydržia až 1 rok na jedno nabitie. Je vybavený moderným solárnym panelom pre udržateľnú autonómiu a je tu tiež možnosť pripojiť bariéru k napájaniu. 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE A OVLÁDANIE

Inteligentná parkovacia bariéra je diaľkovo ovládaná aplikáciou na smarfóne, ktorá umožňuje ľahké zdvihnutie alebo spustenie parkovacej bariéry pohodlia vozidla

Bariéra komunikuje so smarfónom ce Bluetooth Low Energy module až do 50 m.

Bluetooth spojenie umožňuje parkovacím bariéram efektívne pracovať so spoľahlivým pripojením v akomkoľvek parkovacom prostredí, vrátane podzemných garáži.

Otvorenie bariéry trvá iba 4 sekundy, čím sa koncovému užívateľovi ušetrí drahocenný čas.

Tento inteligentný parkovací systém nevyžaduje samostatné diaľkové ovládanie, stačí si do smartfónu stiahnuť aplikáciu Parklio 

Bariéra disponuje aj bezpečnostným kolíkom, vďaka ktorému je možné ovládať bariéru manuálne. 

NAINŠTALUJTE NA SVOJE PARKOVACIE MIESTO INTELIGENTNÚ PARKOVACIU BARIÉRU

Jednou z kľúčových funkcií našej parkovacej bariéry je možnosť zdieľania kľúčov . S našou parkovacou bariérou môžete poslať dočasný digitálny kľúč ostatným používateľom prostredníctvom mobilnej aplikácie Parklio.  Majiteľ bariéry môže určiť časový interval, v ktorom môže druhý užívateľ ovládať bariéru a parkovať na svojom parkovacom mieste. V mobilnej aplikácii bude hosť presne navigovaný k presnému umiestneniu Parklio bariéry.

Bariéru Parklio  je možné bez problémov integrovať s akýmkoľvek iným inteligentným systémom umožňujú parkovacie rezervácie v reálnom čase prostredníctvom rozhrania Parklio API. Preukázala svoju nadradenosť a zvíťazila nad predchádzajúcou generáciou parkovacích produktov a vedie novú generáciu inteligentných parkovacích produktov. Okrem vynikajúcej funkčnosti a moderného dizajnu má naša bariérová ochrana prijateľnú cenu a rýchle dodanie.

čas otvorenia bariéry

4 s

Výška otvorenej bariéry

51,7 cm

výška

91,8 cm

šírka

33,1 cm

hmotnosť

15 kg

veľkosť balíka

59 x 40 x 16 cm

Naše závory na parkovanie majú zabudovanú sadu senzorov, ktoré detegujú, či je auto zaparkované nad závorou. Týmto spôsobom je nemožné, aby sa bariéra zdvihla, ak pocíti prekážku nad ňou.

Tento senzorový systém je vyrobený z lasera a magnetometra a dosahuje presnosť 99,29%.

Vyberte batériu z bariéry a nabite ju dodanou nabíjačkou. Úplné nabitie batérie bude trvať 6 hodín. Po úplnom nabití batérie dokáže napájať zábranu až 6 mesiacov.

Zábrana využíva certifikovaný Bluetooth Low Energy modul renomovaného výrobcu s dosahom 100 metrov, v praxi však dosahuje až 60 metrov.

V porovnaní s bežnými parkovacími stĺpikmi alebo inými automatickými parkovacími zábranami sú solárne parkovacie zábrany Parklio™ testované a vyrobené tak, aby odolali akémukoľvek vandalizmu a sile, ktorú môže spôsobiť človek, sú v súlade s normami EÚ a majú jeden z najlepšie odolných mechanizmov. Okrem toho existuje špeciálna funkcia zdieľania digitálneho kľúča cez smartfón medzi používateľmi.

Na nasledujúcom odkaze nájdete super jednoduchú video ukážku montáže parkovacej závory .