Parkovacia bariéra Parklio

Parkovacia bariéra Parklio ™ je parkovacia bariéra ovládaná smartfónom, ktorá chráni parkovacie miesto pred neoprávneným použitím a zároveň poskytuje spoľahlivú kontrolu a efektívne riadenie parkovacích miest. V porovnaní s tradičnými parkovacími prekážkami ponúka veľa inovatívnych funkcií a možností vrátane automatizácie.

 • ovládanie pomocou smartfónu, prostredníctvom bezplatnej aplikácie (Android a iOS)
 • zdieľanie dočasného digitálneho kľúča pre návštevníkov
 • možnosť automatického zatvárania pri odchode vozidla
 • možnosť duálneho napájania (nabíjateľné lítium-iónové batérie / konštantné napájanie)
 • moderný solárny panel pre udržateľnú autonómiu
 • robustný oceľový materiál, ktorý vydrží až 9 ton nákladu
 • odolné voči poveternostným vplyvom
 • dizajn odolný proti vandalom
 • poistný kolík
 • možné manuálne ovládanie
 • jednoduchá a jednoduchá inštalácia pomocou dodávaného príslušenstva
 • prispôsobenie
 • možnosť integrácie s inými systémami

699€ bez DPH

838,8 s DPH

Ako to funguje?

Inteligentná parkovacia bariéra je diaľkovo ovládaná aplikáciou na smartfóne, ktorá umožňuje ľahké zdvihnutie alebo spustenie parkovacej bariéry z pohodlia vozidla.
Parkovacia bariéra Parklio ™ je vyrobená z vysoko odolného materiálu, ktorý vydrží rôzne vonkajšie podmienky. Kvalitné oceľové komponenty umožňujú, aby bariéra parkoviska vydržala až 9 ton záťaže a viac ako 4 000 N horizontálnej sily.

NAINŠTALUJTE NA SVOJE PARKOVACIE MIESTO INTELIGENTNÚ PARKOVACIU BARIÉRU

Dizajn odolný proti vandalom chráni bariéru pred poškodením alebo manipuláciou. V prípade nadmernej sily systém gumových pružín vo vnútri zostavy mechanizmu pohltí náraz vozidla a iba poistný čap sa zlomí a rýchlo sa vymení.

Parklio Bariera nevyžaduje žiadne externé nabíjanie. Vďaka nabíjateľným batériám, ktoré vydržia až 1 rok na jedno nabitie. Je vybavený moderným solárnym panelom pre udržateľnú autonómiu a je tu tiež možnosť pripojiť bariéru k napájaniu. 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE A OVLÁDANIE

Inteligentná parkovacia bariéra je diaľkovo ovládaná aplikáciou na smarfóne, ktorá umožňuje ľahké zdvihnutie alebo spustenie parkovacej bariéry pohodlia vozidla

Bariéra komunikuje so smarfónom ce Bluetooth Low Energy module až do 50 m.

Bluetooth spojenie umožňuje parkovacím bariéram efektívne pracovať so spoľahlivým pripojením v akomkoľvek parkovacom prostredí, vrátane podzemných garáži.

Otvorenie bariéry trvá iba 4 sekundy, čím sa koncovému užívateľovi ušetrí drahocenný čas.

Tento inteligentný parkovací systém nevyžaduje samostatné diaľkové ovládanie, stačí si do smartfónu stiahnuť aplikáciu Parklio 

Bariéra disponuje aj bezpečnostným kolíkom, vďaka ktorému je možné ovládať bariéru manuálne. 

NAINŠTALUJTE NA SVOJE PARKOVACIE MIESTO INTELIGENTNÚ PARKOVACIU BARIÉRU

Jednou z kľúčových funkcií našej parkovacej bariéry je možnosť zdieľania kľúčov . S našou parkovacou bariérou môžete poslať dočasný digitálny kľúč ostatným používateľom prostredníctvom mobilnej aplikácie Parklio.  Majiteľ bariéry môže určiť časový interval, v ktorom môže druhý užívateľ ovládať bariéru a parkovať na svojom parkovacom mieste. V mobilnej aplikácii bude hosť presne navigovaný k presnému umiestneniu Parklio bariéry.

Bariéru Parklio  je možné bez problémov integrovať s akýmkoľvek iným inteligentným systémom umožňujú parkovacie rezervácie v reálnom čase prostredníctvom rozhrania Parklio API. Preukázala svoju nadradenosť a zvíťazila nad predchádzajúcou generáciou parkovacích produktov a vedie novú generáciu inteligentných parkovacích produktov. Okrem vynikajúcej funkčnosti a moderného dizajnu má naša bariérová ochrana prijateľnú cenu a rýchle dodanie.

čas otvorenia bariéry

4 s

Výška otvorenej bariéry

51,7 cm

dĺžka spustenej zábrany

91,8 cm

šírka

33,1 cm

váha

15 kg

Veľkosť balíka

59 x 40 x 16 cm

Máte záujem o väčší počet kusou, alebo o personalizované zábrany?

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

Pri objednávke väčšieho počtu bariér (viac ako 5 ks.) alebo pri personalizácii bariér (zmena farby, logo firmy) pristupujeme k individuálnemu naceneniu.

Objednávkovy formulár

(Vyplniť iba v prípade, ak sa líši od vyššie uvedenej adresy)

Parklio Slovakia © 2020