Parkovacia ochrana

Našou doménou je bezkontaktné parkovanie. Prinášame vám dokonalé riešenia, ktoré sú v tomto priemysle tak potrebné.

Máme tie najlepšie inteligentné parkovacie produkty na ochranu parkovacích miest. Zabezpečte svoje parkovacie miesta inovatívnym a ľahko použiteľným spôsobom. Všetky produkty Parklio sú ovládané prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Jednoduchá ochrana parkovania

BLUETHOOT PRIPOJENIE

Produkty na ochranu parkovania sa pripájajú cez modul Bluetooth Low Energy a ich správa pomocou mobilnej aplikácie je veľmi jednoduchá. Podporuje Android 5.0+ a iOS 7+.

DIGITÁLNY KĽÚČ

Posielajte digitálne kľúče ostatným používateľom prostredníctvom aplikácie a umožnite im vstúpiť na parkovacie miesto bez stresu z hľadania voľného parkovacieho miesta.

BEZPEČNOSŤ

Moderné, inteligentné a odolné voči všetkým poveternostným podmienkam – naše produkty na ochranu parkovania sú pripravené zvýšiť bezpečnosť parkovacích miest a vyriešiť všetky vaše problémy s parkovaním.

Inteligentná parkovacia bariéra

Bariéra Parklio zaisťuje vaše parkovacie miesto a umožňuje vám ovládať ju pomocou aplikácie pre smartphone a zdieľať ju so svojimi priateľmi. .

Reťaz

Automatická reťaz ovládaná smartfónom umožňuje ochranu príjazdových ciest, parkovacích miest a širokých prístupových plôch.

Inteligentná parkovacia rampa

Inteligentná parkovacia rampa ponúka spoľahlivé riadenie, bezpečnosť a odolnosť. Vďaka širokej škále dĺžok ramien je použiteľná na akýkoľvek vstup a výstup z parkoviska.

Teleskopický stĺpik

Patníky pomáhajú zabezpečiť vysokú úroveň bezpečnosti príjazdových ciest, budov a uzavretých území. .

Výrobky Parklio sú v súlade so smernicami EÚ o novom prístupe, ktoré sa zhodujú s normami pre zdravie, bezpečnosť a ochranu životného prostredia pre výrobky. Sú tiež v súlade s RoHS – prešli všetkými prísnymi testami a neobsahujú nebezpečné látky.

Produkty na ochranu parkovacieho miesta, ktoré uľahčujú život.

S Parklio Connect sú používatelia jediným kliknutím od ovládania svojich produktov Parklio. Parkovanie môže byť bezdotykové a užívatelia môžu parkovanie spravovať z pohodlia svojho auta. Chráňte svoje parkovisko a zdieľajte ho s ostatnými prostredníctvom aplikácie Parklio Connect!